Директора бронетанкового заводу “Укроборонпрому” звільнили через затримку зарплат

Сьогодні, 31 липня, в “Укроборонпромі” звільнили з посади директора Миколаївського бронетанкового заводу Миколу Кістріна через затримку у виплаті зарплат працівникам підприємства. 

Про це повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”.

“Неналежне виконання Державного оборонного замовлення, в умовах, коли в країні йде війна – неприпустимо. Це наносить пряму шкоду не тільки обороноздатності України, але і самому підприємству, яке залишається без цінних фахівців через затримки заробітної плати. Враховуючи те, що таке неефективне керівництво підприємством призведе до появи ще більших проблем, мною було прийнято рішення звільнити Миколу Кістріна з посади”, – заявив Генеральний директор Державного концерну “Укроборонпром” Павло Букін.

Завод накопичив зарплатний борг перед працівниками за два місяці. Зарплати затримали через прострочену кредиторську заборгованість за договорами з Міністерством оборони України. Так, Державна казначейська служба не погоджує платежі підприємства за поточними договорами з Міноборони.

Миколаївський бронетанковий завод проводить планові ремонти, модернізацію та модифікацію української бронетехніки. Також завод веде власну розробку нової броньованої розвідувально-дозорної машини.

Syla.news

212 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up