Делегація Сінгапуру промоніторить систему контролю за продукцією птахівництва в Україні

Делегація Сінгапуру працюватиме в Україні до 4 серпня 2018 року. 

В Україні 30 липня 2018 року розпочала роботу делегація Агропродовольчої та ветеринарної служби Сінгапуру із аудитом системи державного контролю за продукцією птахівництва, зокрема, м’яса птиці та продуктів з нього, яєць та яєчної продукції.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Планується, що представники Сінгапуру відвідають Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, прикордонні інспекційні пости та кілька об’єктів птахівничої галузі, зацікавлених в експорті до Сінгапуру.

Андрій Жук наголосив, що наразі Україна експортує товари на понад 100 ринків світу, обсяги експорту складають 47,6 млн тонн на загальну суму 18 млрд доларів, причому 41,3% припадає саме на агропродукцію.

Під час зустрічі представників Держпродспоживслужби з делегацією Сінгапуру сторони висловили сподівання на плідну роботу даної місії.

Раніше Syla.news писали, що президент Петро Порошенко підписав Закон про основні принципи та вимоги до органічного виробництва України.  
Законом встановлюються основні принципи та вимоги до органічного виробництва, в тому числі й обігу та маркування продукції. Крім того, регулюються правові засади органічного виробництва та функціонування такої продукції на ринках.

Syla.news 

236 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up