В Україні зросла кількість випадків торгівлі людьми

Упродовж шести місяців 2018 року українська поліція виявила 186 фактів торгівлі людьми.

Серед них 108 фактів – це сексуальна експлуатація, повідомив начальник Департаменту Національної поліції по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Артем Крищенко, пишуть на сайті Національної поліції. 

За його словами, наразі потерпілими від цих злочинів визнані 156 людей: 91 жінка, 49 чоловіків, 9 неповнолітніх і 7 малолітніх дітей.

При цьому за аналогічний період минулого року поліція виявила 144 факти торгівлі людьми, з них 94 фактів сексуальної експлуатації. 94 факти сексуальної експлуатації.

Крищенко наголосив, що жертвами торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації найчастіше стають дівчата, тоді як чоловіки стають жертвами трудової експлуатації.

«Потерпілі виїжджали за кордон для працевлаштування. Там їх тримали у рабських умовах. Дехто сам їхав заробити, а декого вивезли за борги», – сказав начальник департаменту з протидії торгівлі людьми.

Що стосується торгівлі дітьми, то Крищенко розповів, що, окрім сексуальної експлуатації, продаж дітей здійснюють для вилучення органів.

«Нам стало відомо, що чоловік вербував хлопчаків віком до 16 років. Він обіцяв юнакам великі суми грошей за те, що вони стануть живими донорами для пересадки нирок хворим. Підлітки навіть вже мріяли, як будуть витрачати кошти, зокрема, один юнак в інтернеті вибирав автомобіль престижної марки. Батьки про плани дітей не знали. Так само, як і самі “донори”-невдахи не знали, що в разі операції – залишилися би інвалідами на все життя. На щастя, [правоохоронці] вчасно втрутилися і запобігли п’яти трагедіям», – розповів Артем Крищенко.

Також він додав, що в Україні перешкодили продажу чотирьох новонароджених дітей і здачі в «оренду» однієї дитини з метою жебракування.

Syla.news 

 

200 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up