В НАЗК визначили уповноважену особу з питань ґендерної рівності

Про це повідомили в прес-центрі Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відповідно до Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», уповноважені особи,  на яких покладено функції щодо забезпечення рівності прав і можливостей жінок та чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі, у межах своїх повноважень організовують роботу відповідних органів виконавчої влади. А саме – в напрямі урахування принципу рівних прав та можливостей обох гендерів у відповідній сфері діяльності.

Уповноважені особи проводитимуть аналіз стану забезпечення ґендерної  рівності, координації заходів у сфері запобігання та протидії насильству за ознакою статі та моніторингу їх реалізації. Також координатори здійснюють заходи щодо ліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі.

Нагадаємо, що ґендерна рівність гарантована, передусім, Конституцією України, Кодексом законів про працю України, а також окремим Законом України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Державною соціальною програмою забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року тощо.

Syla.news

206 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up