У Міноборони хочуть підвищити зарплату військовим: скільки грошей Полторак проситиме в Гройсмана?

Міністерство оборони України просить виділити 4,5 мільярдів гривень на підвищення зарплат військовим.

Про це повідомляє портал ukrmilitary.com з посиланням на лист міністра оборони Степана Полторака прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману.

Міноборони пропонує з 1 жовтня підвищити зарплату рядовому складу – до 9 тисяч гривень, офіцерському складу – до 15,3 тисяч гривень.

У листі зазначається, що грошове забезпечення військовослужбовця першого року служби складає 7,5 тис. гривень, тоді як середня зарплата по країні 8,7 тис. гривень.

Як повідомляє Ukrainian Military Pages:

“З метою збереження кадрового потенціалу та залучення на військову службу в Міністерстві оборони опрацьовується питання щодо збільшення з 1 жовтня 2018 року мінімального грошового забезпечення: рядовому складу – до 9 тис. грн, офіцерському складу – до 15,3 тис . грн “.

“При таких умовах, для виплати грошового забезпечення у другому півріччі 2018 потрібен додатковий фінансовий ресурс в сумі 4,5 млрд гривень, що необхідно врахувати при доопрацюванні показників видатків держбюджету на 2018 рік”, – йдеться в документі.

Зазначається, що Міноборони прийняло рішення підвищити грошове забезпечення військових з 1 жовтня, проте для цього потрібні ще 4,5 мільярдів гривень.

Крім того, підготовлено й інше рішення – Планом управління і розвитку Збройних сил України передбачено у 2019 році підняти базовий рівень грошового забезпечення до рівня: військовослужбовець за контрактом першого року служби у військовому званні «солдат», на посаді з другим тарифним розрядом – 15 тис. грн; підвищення рівня грошового забезпечення всіх інших військовослужбовців буде здійснене пропорційно, у залежності від військового звання, займаної посади, вислуги років тощо.

Нагадаємо, на сьогодні зарплата військовослужбовців першого року служби складає 7,5 тисяч гривень.

Syla.news

355 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up