В аеропорту “Жуляни” працюють над розширенням міжнародного терміналу

В аеропорту “Київ” імені Ігоря Сікорського почали роботи із встановлення каркасу нової секції міжнародного терміналу “А” в рамках розширення аеровокзального комплексу. 

Про це повідомляє avianews.com.

Проект збільшення площі передбачає будівництво нової секції в правому крилі будівлі площею 9,5 тис кв метрів. Площа існуючого терміналу А становить 14 тис кв метрів.

Як відзначають в аеропорту, це дозволить збільшити кількість стійок реєстрації, кабінок паспортного контролю і пунктів авіабезпеки.

Роботи планується завершити в травні 2019 року. Витрати на будівництво оператор аеропорту «Майстер-Авіа» оцінює в 500 млн грн.

У зв’язку з необхідністю виділити місце для будівельної техніки аеропорт віддав під ці цілі частину зони паркування і попередив про можливий дефіцит місць для стоянки автомобілів через це.

У травні в аеропорту «Київ» збільшили зону обслуговування пасажирів міжнародних рейсів за рахунок використання потужностей внутрішнього терміналу Д.

Тепер пасажири, які прилетіли в «Жуляни» з-за кордону, потрапляють в міжнародну зону терміналу Д, де проходять паспортний контроль, після чого слідують по критому коридору через льотне поле в термінал А, де розташовані багажні каруселі.

Syla.news

 

310 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up