Українці здобули 10 нагород на Європейських університетських іграх

Українські студенти вибороли комплект з 10 нагород на IV Європейських університетських іграх, які тривали з 15 до 28 липня у місті Коїмбра, що в Португалії. За результатами змагань Україна посіла 12 місце у загальнокомандному заліку серед 39 європейських країн.

Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти України.

Українці здобули 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових нагород і посіли у підсумковому заліку 12 місце серед 39 європейських країн.

Цьогоріч у іграх взяли участь понад 4 тис. спортсменів. Україну на змаганнях представляли студенти Харківського політехнічного інституту, Київського університету ім. Б. Грінченка, Сумського державного університету, Чорноморського національного університету ім. П. Могили і Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

Європейські університетські ігри – це спортивні змагання, у яких беруть участь спортсмени з європейських вишів. Учасники змагаються у 13 видах спорту: баскетбол у форматі 3 × 3, класичний баскетбол, бадмінтон, футбол, футзал, гандбол, дзюдо, гребля, регбі, настільний теніс, теніс, волейбол, каное спринт.

Syla.news

305 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up