У межах National Moth Week екоосвітяни Львівщини спостерігали за метеликами

Впродовж останнього тижня липня у всьому світі відбувається National Moth Week. Він присвячений красі, життєвим циклам та місцям проживання метеликів. Відтак, у 2018 році –  цей період припав на 21-29 липня. 

Про це пише прес-служба Львівської обласної державної адміністрації. 27 липня працівники відділу еколого- освітньої роботи НПП «Північне Поділля» спільно із  Золочівською командою «UNICORN» (в межах роботи Міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді) вирушили у мандрівку ботанічною пам’яткою природи місцевого значення «Сасівська», що на Золочівщині з метою спостереження за лускокрилими (метеликами).

National Moth Week надає всім унікальну можливість стати вченим-аматором і зібрати наукові дані про метеликів.

1

Через партнерські зв’язки з основними онлайн-сховищами біологічних даних учасники National Moth Week, надавши дані своїх спостережень, можуть допомогти оновити карту поширення метеликів та надати необхідну інформацію про біорізноманіття метеликів навколо земної кулі.

У ході заходу учасники ближче познайомились із світом метеликів: дізнались особливості їх біології та екології, навчились впізнавати розповсюджені види у природі.

Syla.news 

196 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up