У Львові відкриють безкоштовний майданчик для збору будівельних відходів

Львівський міський виконавчий комітет прийняв рішення про запровадження пілотного проекту з організації майданчика для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів у Львові.

Повідомляє кореспондент Syla.News.

Проект заснувало комунальне підприємство “Львівспецкомунтранс”. Тут, на його території на території, що на вулиці Жовківській, 18, упродовж трьох місяців безкоштовно прийматимуть сміття від мешканців міста.

” Організація такого майданчика спрямована на те, щоб такі відходи не потрапляли в контейнерні майданчики. А ще – щоб загалом зменшити кількість відходів у Львові”, — розповів в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Сергій Сало.

Майданчик розпочне роботу вже першого серпня. Підприємство прийматиме старі меблі, залишки сміття після будівництва, шини, скло, пластик та інше. Після трьох місяців реалізації проекту буде проведено аналіз діяльності та подано пропозиції щодо його майбутнього розвитку та відкриття інших майданчиків.

Водночас комунальна служба шукатиме підприємства-підрядники, що готові переробляти будівельне сміття.

Наталія Козак, Syla.news

143 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up