Система охорони здоров’я. Павло Ковтонюк про зміни та наступні кроки

Ситуація з підписанням декларацій у регіонах різна. Водночас дуже важливо, щоби всі області підійшли до наступного етапу реформи “на рівних умовах”, з хорошим відсотком покриття. Про це пише урядовий портал органів виконавчої влади України.

“Уже більше 13 мільйонів українців обрали своїх лікарів, і темпи підписання декларацій не спадають. Ідея вибору свого лікаря популярна, її підтримують” – коментує зміни заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.

Медичні заклади, які уклали договори з національною службою здоров’я, вже отримали перші оплати. Варто відмітити, що 12 приватних лікарень також вже уклали договори з НСЗУ.

“Перехідний період, коли діє два механізми фінансування — і субвенція, і оплата послуг через Національну службу здоров’я України (НСЗУ), — закінчується в 2018 році. З наступного року всі заклади первинки будуть фінансуватися через НСЗУ”, – нагадав заступник Міністра охорони здоров’я.

Трансформація охорони здоров’я продовжується. Скоро запуститься пілотний проект з трансформації спеціалізованої медичної допомоги, програма “Доступні ліки” розшириться та відбудуться зміни в екстреній медицині.

Syla.news

290 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up