Серед рятувальників визначили найсильнішу команду із міні-футболу

27 липня на базі спортивного комплексу «Динамо» у Львові відбувся фінальний етап змагань з міні-футболу серед структурних та підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області. За першість боролися команди із Бориславсько, Червоноградського міського відділів, Сихівського, Мостиського, Радехівського та Жидачівського районних відділів.

Змагання є командними. Склад команди – 8  осіб, у тому числі 7 спортсменів та 1 тренер-представник. Змагання проводяться за правилами ФІФА 2005 року, а участь у них беруть збірні команди структурних та підпорядкованих підрозділів ДСНС Львівщини.

Згідно з регламентом, тривалість гри складає 30 хвилин, два тайми по 15 хвилин. У матчах використовується м’яч для проведення ігор з міні-футболу.

Команди вийшли у фінал за результатами відбіркового етапу, де команди поділялися на 6  груп за зональним принципом. Власне, одна краща команда з групи вийшла до фінальної частини змагань.

У результаті насиченої боротьби абсолютними переможцями стала команда із Борислава, «срібло» отримали спортсмени із Червонограда, а почесну «бронзу» вибороли рятувальники із Сихівського району.

Нагороджували переможців начальник управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Львівській області Ігор Ущапівський та керівник клубу «Динамо» Віктор Яцковець. Усі команди отримали почесні грамоти та кубки.

190 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up