Президент Петро Порошенко пройшов хресною ходою у День відзначення 1030-ої річниці хрещення України-Русі

Президент України Петро Порошенко та його дружина Марія Порошенко взяли участь у хресній ході в Києві до 1030-ої річниці хрещення України-Русі. 

Про це повідомляється на офіційному сайті Президента України.

Віруючі Української православної церкви Київського Патріархату на чолі з патріархом Філаретом та віруючі Української автокефальної православної церкви (УАПЦ) на чолі з митрополитом Макарієм пройшли хресною ходою до скверу біля пам’ятника Святому Рівноапостольному Князю Володимиру Великому.

Глава держави разом з дружиною взяв участь у молебні за Україну та Українську Помісну Православну Церкву.

Петро Порошенко зазначив, що українське суспільство очікує на рішення про надання Томосу про автокефалію Української Православної Церкви, суспільство готове до нього.

“Опоненти в безсилій злобі застосовують увесь арсенал пропаганди і маніпуляцій. Від поширення міфів і відвертої неправди, в тому числі і про Його Всесвятість (Вселенського Патріарха Варфоломія – ред.), до відвертих погроз і залякування. Послухаєш їх, то ледве не кінець світу настає.  Але ж колесо історії ще ніхто не міг повернути назад», – зазначив Глава держави на урочистостях з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Президент вкотре підкреслив, що влада не втручатиметься у суто внутрішні церковні справи.  Але не дозволить й іншим державам цього робити.

“Для того і вважаю конче необхідним обрубати всі щупальця, якими всередині нашого державного організму орудує країна-агресор”, – сказав президент.

В заході взяли участь представники уряду, члени Всеукраїнської ради церков, відомі громадські діячі, волонтери, представники культури, науки та освіти.

Syla.news

219 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up