Порошенко призначив гранти на реалізацію творчих проектів молодих митців Львівщини

Президент України Петро Порошенко призначив гранти митцям Львівщини для реалізації творчих проектів. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

“Підписано розпорядження про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів”, – йдеться у повідомленні. 

Грант призначено режисеру Івану Уривському на реалізацію творчого проекту “Перехресні стежки” на базі Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса. Розмір гранту – 125 тисяч гривень. Ще одну фінансову підтримку від президента у розмірі 85 тисяч гривень отримає львівський композитор Назар Скрипник на реалізацію проекту “451”для симфонічного оркестру, live-електроніки та перформансу на базі Львівської обласної філармонії.

Нагадаємо, нещодавно на сайті Міністерства освіти і науки України повідомлялося, що Президент України Петро Порошенко виділив 4 млн 125 тис гривень на підтримку молодих українських науковців у 2018 році.

Syla.news

 

229 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up