На Яворівщині вшанували пам’ять Героя Небесної сотні Романа Сеника

29 липня на Яворівщині вшанували пам’ять героя Небесної Сотні Романа Сеника. Масштабний проект «Мрії героїв не вмирають» відбувся з нагоди 50-річчя Романа Сеника. Повідомляє прес-служба ЛОДА.

У селі Наконечне, де народився герой, відслужили святкову літургію та поклали квіти до могили героя. В межах відзначення пам’яті героя відбулась фотовиставка, спортивні змагання та частування кулішем.

«Роман не міг спокійно сидіти, коли діялась кривда. Якими були би ми та наша країна, якби він не віддав своє життя. Якби не революція гідності, якби не Небесна Сотня, якби не сучасні герої – не було би нашої держави, нашої нації та нас усіх. Ніхто за нас наше майбутнє не збудує. Нас сьогодні можна називати нацією, що вижила. Ми навчилися бачити помилки, навчились єднатися та йти до спільної мети», – зазначила сестра Романа Сеника Леся Лисак.

178 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up