На Львівщині відділ освіти виплатив зайві зарплати

Львівські аудитори виявили у відділі освіти Яворівської РДА втрат на суму понад 637,9 тис. грн. 

Про це повідомляє прес-служба Західного офісу Держаудитслужби. Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації (Львівська область) за період з 01.05.2015 по 31.03.2018 і виявили фінансові порушення, що призвели до втрат 637,9 тис. грн.

Зокрема, працівникам установ освіти, що підпорядковуються відділу,  зайво виплачено 249,6 тис. грн. зарплати. Аудитори виявили незаконне нарахування і виплату доплат за шкідливі умови праці, виплату зарплати за невідпрацьований час тощо.

Через завищення підрядними організаціями обсягів і вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт відділом зайво витрачено 147,1 тис. грн. Також зайво витрачено 83,0 тис. грн. через придбання за завищеною ціною ноутбуків.

Аудитори виявили, що видатки на придбання і встановлення нового опалювального котла для одного з навчально-виховних комплексів на суму 120,0 тис. грн. здійснено за невідповідним кодом економічної класифікації. Також за рахунок коштів освітньої субвенції сплачено 38,2 тис. грн. за комунальні послуги та енергоносії, спожиті в навчально-виховних комплексах.

За результатами ревізії аудитори зупинили операції з бюджетними коштами на рахунку відділу освіти. Керівнику установи надіслано обов’язкові до виконання вимоги про усунення виявлених порушень.

Syla.news 

231 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up