Мін’юст презентував інформаційний відеоролик про оренду землі

Міністерство юстиції України в рамках проекту «Я маю право» презентувало відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». У ньому йдеться про основні принципи оформлення прав на земельні ділянки в Україні.

У Мін’юсті запевняють, відео допоможе розібратись також з особливостями припинення договору оренди земельної ділянки. Зокрема, з якого моменту договір оренди слід вважати недійсним, чи може визнаватися недійсним договір, який розірвано та хто може звертатися до суду з відповідними позовами.

 “Договір оренди землі визнається недійсним у разі порушення цим договором норм законодавства, обмеженої дієздатності або недієздатності сторони, порушення форми договору або порядку волевиявлення сторони, відсутності реальних наслідків договору”, – повідомляє заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

З ролика стане зрозуміло, як визначаються правові підстави припинення договору оренди землі. А саме – коли йдеться про закінчення строку, на який його було укладено, викупу земельної ділянки для суспільних потреб та примусового відчуження земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності в порядку, встановленому законом тощо. В такий спосіб уряд роз’яснює також, як поєднати в одній особі власника земельної ділянки та орендаря, а ще – як ліквідувати юридичну особу-орендаря.

 

Syla.news

213 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up