“Лабіринт можливостей”. У Львові провели перформанс до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми (ФОТО)

У понеділок, 30 липня, з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми
у Львові відбулася акція “Лабіринт можливостей”. Мета організаторів – донести до громадян інформацію про те, як не потрапити в пастку, погоджуючись на сумнівні вакансії та надто привабливі умови праці за кордоном. Адже згідно з даними Міжнародної організації з міграції, з 1991 року понад 160 тисяч українців опинилися в рабстві.

«Лабіринт можливостей» – це арт-інсталяція, своєрідний сучасний квест, до якого змогли долучитися всі охочі. Конструкцію лабіринту створили за допомогою 254 коробок, з’єднаних між собою.

Про умови проходження та правила гри журналістам Syla.news розповіла Олена Кальбус, керівниця програми протидії людьми.

“30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Сьогодні акція проходить під гаслом протидій торгівлі людьми. Будь-хто може спробувати пройти лабіринт. Заходите на старті. На кожній станції є завдання, які треба виконати. Таким чином мусите зробити вибір: підете ви однією дорогою чи іншою. Якщо підете у правильному напрямку – вийдете до волонтера, який при зустрічі роздасть маленькі призи. Якщо ж ви вийшли деінде – це означає, що не кожен вибір був бездоганним і є величезний ризик попасти в неприємну ситуацію”, – проінформувала вона.

 

Читати також:  Активісти: ЛМР знищує пам'ятки архітектури

Така акція проходить у Львові вже вдруге. Згідно з даними дослідження, проведеного на замовлення Міжнародної організації з міграції, з 1991 року понад 160 000 українців потерпіли від торгівлі людьми, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

“Торгівля людьми або сучасне рабство, як ми це називаємо, є актуальною проблемою в цілому світі, здійснюється в багатьох формах і не має кордонів. Торговці людьми зазвичай діють безкарно, оскільки їх злочини не привертають достатньої уваги. Тому сьогодні ми вирішили зосередитися на цій проблемі, щоб застерегти наших громадян і змінити ситуацію на краще”, – зазначила Віра Проців, інспектор відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції Львова.

Марта Лазарчук, Syla.news

Читати також:  У Львові екоактивісти вшанували пам'ять Миколи Яреми, що боровся проти рейдерського захоплення озер

 

689 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up