Андрій Крищенко: “Введення реєстру педофілів дасть можливість запобігти злочинам відносно дітей”

Начальник Головного управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко заявив про те, що введення  реєстру педофілів в Україні дасть можливість запобігти багатьом злочинам відносно дітей. 

Начальник Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Нацполіції Артем Крищенко заявив, що в Україні необхідно ввести відкритий реєстр педофілів, пише РБК Україна. 

На його думку, введення такого реєстру дасть можливість запобігти багатьом злочинам відносно дітей.

“Я вважаю, що ми повинні ввести в Україні відкритий реєстр педофілів – такий, як у багатьох європейських країнах. За кордоном такі люди ніколи не зможуть влаштуватися на державну службу, у престижну фірму. Їм навіть можуть відмовити у в’їзді до будь-якої країни… Введення такого реєстру в нашій країні дасть можливість запобігти багатьом злочинам відносно дітей”, – зазначив Крищенко.

Представник поліції зазначив, що в Україні теж розповсюджена така практика щодо відмови у в’їзді у державу.

“Ми теж це практикуємо. Наприклад, коли до нас летить іноземець, яка перебуває у відкритому реєстрі, іноземні колеги нам повідомляють про прибуття такого гостя.  Ми зустрічаємо його в аеропорту та сповіщаємо про відмову у візиті до нашої країни”, – сказав Крищенко.

Він додав, що протягом півроку Нацполіція виявили п’ять фактів торгівлі дітьми. Також цього року правоохоронці передали до суду п’ять кримінальних проваджень щодо продажу неповнолітніх з метою вилучення органів.

“Нам стало відомо, що чоловік вербував хлопчаків віком до 16 років. Він обіцяв юнакам великі суми грошей за те, що вони стануть живими донорами для пересадки  нирок хворим… На щастя, вчасно втрутилися і запобігли п’яти трагедіям”, – сказано у повідомленні.

Syla.news 

Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

Коментувати

308 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up