У липні зафіксовано 118 температурних рекордів по всьому світу

Національне управління океанічних і атмосферних досліджень в США зафіксувала 118 температурних рекордів в липні 2018 року.

Про це повідомляє Голос Америки.

В таких прохолодних країнах як Фінляндія, Швеція і Норвегія спостерігалась температура, якої ніколи не бувало раніше – вище 32 градусів.

У Японії 23 липня температура досягла найвищої позначки в історії – 41 градус.

Дослідник клімату Стенфордського університету Ноа Діффенбау заявила, що є серйозні докази в змінах клімату, які підвищують ймовірність екстремальних ситуацій, таких як сильні дощі або спека.

“Ми вважаємо, що глобальні зміни клімату збільшили шанси рекордних температур на більш ніж 80% території планети”, – заявила Ноа Діффенбау.

Нагадаємо, негода в Україні знеструмила понад 140 населених пунктів. В результаті ускладнення погодних умов, граду, грози та поривів вітру, а також через спрацювання системи захисту ліній електропередач знеструмлено 141 населений пункт в 4 областях.

Syla.news

354 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up