Уряд планує врегулювати умови оренди житла

В Міністерстві регіонального розвитку планують врегулювати питання оренди житла та закріпити положення про оренду на законодавчому рівні.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, законопроект, який готує міністерство, дозволить створити дієвий ринок орендного житла в Україні.

«Зараз Мінрегіон розробляє законопроект, що, на нашу думку, дозволить створити дієвий ринок орендного житла в Україні. Адже сьогодні більше 70% такого житла знаходиться в тіні, ринок не контролюється. При цьому його врегулювання зможе у більшій мірі вирішити житлову проблему багатьох українців», — йдеться у повідомленні

Зокрема, у законопроекті закріплять умови найму та питання захисту інтересів орендарів. Наприклад, у Мінрегіоні хочуть вирішити, яким має бути мінімальний та максимальний терміни договору оренди, якими повинні бути умови дострокового розірвання договору, а також вирішать, чи потрібно встановлювати вимоги для орендарів.

Syla.news

195 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up