Україна посилила охорону на кордонах з країнами ЄС

Державна прикордонна служба збільшила кількість офіцерів на кордоні з країнами Європейського Cоюзу.

Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби.

Таке рішення ухвалили після того, як переконалися, що посилена група охорони зменшує кількість правопорушень на кордоні.

«Це не перший виїзд офіцерів адміністрації Держприкордонслужби на посилення державного кордону з країнами ЄС. Як показали попередні результати посилень – кількість правопорушень, що пов’язані з протиправною діяльністю на державному кордоні під час ущільнення державних рубежів значно зменшується», – зауважив директор департаменту охорони державного кордону генерал-майор Юрій Гресько.

Співробітники адміністрації Держприкордонслужби заступлять на місця несення служби у складі прикордонних нарядів у дев’яти підрозділах на найбільш загрозливих напрямках та будуть виконувати завдання з охорони державного кордону, запобігатимуть переправленню нелегальних мігрантів, корупційним та контрабандним проявам, адміністративним правопорушенням, аби не допускати протиправних дій на державному кордоні.

Нагадаємо, що 16 липня на кордоні з Польщею контрабандисти намагались видати себе за парнокопитних тварин.

Syla.news

Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

Коментувати

271 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up