Містичний фільм про життя у зоні відчуження вийшов у прокат

У прокат вийшов фільм “Брама”. Містичне кіно про родину, що залишилася жити у зоні відчуження. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Facebook.

27 липня відбулася прем’єра кінострічки “Брама” у Києві. Стрічку показують у 96-ох кінотеатрах 41-го міста.

Фільм Володимира Тихого “Брама” знятий за мотивами п’єси “На початку і наприкінці часів” Павла Ар’є.

Це розповідь про родину, яка мешкає в Чорнобильській зоні відчуження, неподалік від сумнозвісного четвертого реактора. Головує в ній баба Пріся, яка “товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох есесівців”. З нею живуть онук Вовчик і дочка Слава. Неочікувано їхнє розмірене життя закінчується – баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом.

“Видовищна картина, наповнена глибокими символами про нашу країну. Фільм створений за підтримки Уряду. Так само, як ще щонайменше 13 стрічок, що будуть виходити в кінотеатрах найближчі місяці. Пишаюся нашими кінематографістами, які вміють робити цікаве, якісне і різножанрове кіно”,- повідомив прем’єр-міністр. 

 

Syla.news

217 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up