Акції Twitter впали на 15% через зниження кількості користувачів

Вартість акцій соцмережі Twitter упали в ціні на понад 15% після оприлюднення даних про середньомісячну кількість користувачів. Кількість користувачів соцмережі знизилась на мільйон.

Про це повідомляє Bloomberg.

Як зазначається, напередодні у Twitter проводили масштабні чистки неактивних та фейкових акаунтів, а також оголосили про боротьбу з «образливою риторикою».

Так, у минулому місяці соціальною мережею користувалось 335 мільйонів людей, що на 1 мільйон менше, ніж місяцем до цього.

В той же час у компанії заявили про зростання доходів до 711 мільйонів доларів за місяць.

«Ми впевнені, що це є найкращим для довготермінових інтересів платформи і ми забезпечимо довготермінове зростання, якщо покращимо «здоров’я» публічних розмов у Twitter», — повідомили у компанії.

Twitter блокуватиме неперевірені та не прив’язані до номера телефона акаунти, якщо власники змінять ім’я на «Ілон Маск».

Також у соціальній мережі заблокували акаунти, пов’язані з російською розвідкою.

Нагадаємо, що 26 липня впали акції ще однієї американської соціальної мережі — Facebook. Зокрема, за один день компанія втратила близько 24% своєї вартості, що стало найбільшим падінням в історії біржевих торгів у США.

Syla.news

229 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up