Уряд України оголосив міжнародний тендер на першу партію комплексів зважування в русі

На порталі Світового Банку опубліковано оголошення про міжнародний тендер – «Проектування, постачання та встановлення пілотної системи зважування в русі». Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час брифінгу сьогодні, 27 липня.

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

За словами Омеляна, зміст проекту полягає в тому WiM-комплекси, яких буде збудовано 10 одиниць, виявлятимуть серед потоку перевантажені вантажівки і передаватиме інформацію про них інспекторам “Укртрансбезпеки” на мобільні пункти контролю, розташовані далі по дорозі.

«Очікується, що учасниками торгів будуть консорціуми з іноземних та українських компаній. Переможець повинен бути визначений у вересні 2018 року, а роботи розпочатись в жовтні 2018 року. Проект розроблений спільними зусиллями Міністерства інфраструктури України, Світового Банку, Укравтодору, Уктрансбезпеки та міжнародних консультантів», – пояснив Володимир Омелян.

Таких ділянок – всього шість. На чотирьох з них вимірювання буде здійснюватись в двох напрямках руху, і на двох – лише в одному напрямку, в сторону Києва. Отримавши деталізовану інформацію, інспектори здійснюватимуть зупинку автомобіля та його контрольне зважування.

У випадку підтвердження порушення, його задокументують, а до самого порушника застосують відповідні санкції.

Системи будуть розташовані на автодорогах М-01, М-03, М-05, М-06, М-07. На початковому етапі WiM-комплекси працюватимуть у так званому режимі преселекції, а пізніше – в автоматичному режимі накладання санкцій.

Стратегічні цілі застосування технології WiM – зберегти дороги від передчасного руйнування, зменшити ймовірність і тяжкість наслідків дорожніх аварій за участі вантажівок, створити невідворотність контролю та покарання за порушення вимог законодавства стосовно вагових обмежень.

«Наша мета – щоб з наступного року кожна вантажівка, яка має вагу понад  40 тонн, не змогла заїхати чи виїхати з Києва. Також наша мета – щоб впродовж найближчих трьох років загальна вага транспорту, який пересувається українськими автошляхами, не перевищувала 40 тонн. Автоматичний ваговий контроль буде запроваджено по всій Україні”, – сказав міністр.

Weight-in-Motion

Volodymyr Omelyan: Оголошено міжнародний тендер на першу партію комплексів зважування в русі (Weight-in-Motion або WiM). Відповідне оголошення опубліковано на порталі Світового Банку.Для чого потрібні комплекси – у відео Міністерство інфраструктури України:

Опубліковано Народний фронт П'ятниця, 27 липня 2018 р.

За словами очільника «Укравтодору» Славоміра Новака, Україна – єдина країна у Європі, де ваговий контроль в русі і елементи ІТС досі не працюють.

«На початку цього року ми сказали, що це буде важливий рік – рік запуску інтелектуальних транспортних систем. ІТС включає у себе Weight in motion, автоматичний контроль швидкості, збір даних по трафіку, який потрібен для планування робіт в майбутньому. Це важливий крок. Ми імплементуємо Директиви ЄС щодо втілення у життя інтелектуальних транспортних систем”, – пояснює Славомір Новак.

228 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up