У Львові розпочалась реєстрація ІТ-стартапів для участі у змаганні Startup Сompetition

У Львові розпочалась реєстрація на участь у масштабному змаганні Startup Сompetition, яке відбудеться під час конференції IT Arena 28-30 вересня. 

Про це повідомляється на сайті львівського ІТ-кластеру.

Startup Competition – це змагання стартапів, яке відбудеться у межах конференції IT Arena 2018 28-30 вересня на стадіоні «Арена Львів». Заявки на участь у змаганні прийматимуть до 1 вересня.

«Startup Competition – це чудова можливість прорекламувати ваш продукт, оскільки ми збираємо в одному місці найкращі фонди та стратап-акселератори з Європи та США, тож ви матимете шанс познайомитись та поспілкуватись з відомими лідерами техіндустрії, інвесторами та СЕО. Більше сотні медіа будуть спостерігати за пітчами стартапів на сцені. Більше того, всі стартапи матимуть ексклюзивні знижки на квитки на IT Arena», – йдеться у повідомленні на сайті львівського IT-кластера.

До участі у змаганні допускають лише ті стартапии, які існують не більше двох років та мають демоверсію продукту. Розмір інвестицій стартапу на момент змагань не повинен перевищувати 100 тис. доларів.

У львівському IT-кластері також зазначили, що серед призів цього року менторська програма від Startup Embassy в Кремнієвій Долині у США, чотиримісячна участь в YEP! Incubator, участь в AI selection days та інші.

Цього року на Starup Competition будуть лекції представників акселераторів, інвесторів, власників стартапів та відомих підприємців.

Syla.news

203 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up