Стало відомо, скільки українців регулярно купують товари через Інтернет

Кількість інтернет-користувачів в Україні досягла цифри 20 мільйонів. З них 36% регулярно купують товари у мережі, а це близько 7 мільйонів осіб. Світова організація з питань досліджень ринків GfK Group дослідила, як розвивається ринок електронної комерції в Україні. 

Успішність ринку електронної комерції залежить від розвитку маркетплейсів та сервісів оголошень, повідомляє прес-служба OLX Ukraine.

За даними аналітичного порталу Statista, у 2017 році частка електронних продажів зі всього світового ринку комерції склала 10,2%, що у грошовому еквіваленті дорівнює $2,3 трлн. Такі глобальні маркетплейси, як Alibaba, Amazon, eBay і Rakuten, згенерували приблизно 50% від усіх онлайн-продажів.

За прогнозами експертів частка маркетплейсів та класифайдів зросте приблизно до двох третин у найближчі п’ять років.

Згідно з дослідженням GfK, найбільш активними онлайн-шоперами виявилися мешканці Київської області. При цьому гендерне співвідношення серед покупців в Україні практично рівне: кількість чоловіків – 48%, а жінок – 52%. Серед споживачів онлайн-покупок найчастіше зустрічаються люди з повною вищою освітою віком 26-35 років.

За даними GfK, 65% онлайн-покупців за останній рік здійснювали від 5 до 20 покупок в Інтернеті, а 18% – більше 20 покупок у рік.

Найпопулярнішою категорією товарів серед споживачів у мережі виявилася побутова техніка та електроніка (смартфони, планшети, ноутбуки), включно з аксесуарами (клавіатури, мишки тощо) та дрібну побутову техніку (міксери, фени, праски тощо). Друга категорія товарів за популярністю – одяг, в той час як третє місце зайняли: косметика і парфумерія, взуття, аксесуари та подарунки.

Syla.news

209 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up