Поліграфічний комбінат “Україна” повністю ліквідував чергу на виготовлення паспортів

 Поліграфічний комбінат “Україна” повністю ліквідував чергу на виготовлення паспортів громадянина України та паспортів для виїзду за кордон. 
Повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

“Ліквідація черги стала можливою завдяки запровадженню роботи за принципом 24/7 у три зміни без вихідних днів. Комбінат також закупив додаткове обладнання для персоналізації бланків паспорта громадян України для виїзду за кордон –  автоматичну систему з персоналізації паспортів, яка почала роботу у січні 2018 року”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку року управління міграційної служби у регіонах повідомляли про багатотисячні черги на отримання біометричних закордонних паспортів, а саме – 775 тис. осіб по всій Україні. Тоді керівник Державної міграційної служби України Максим Соколюк запевнив, що черги  повинні зникнути у квітні.

У 2017 році міграційна служба видала понад 4 млн закордонних паспортів. Це вдвічі більше, ніж у 2016-му.

Як відомо, ДП “Поліграфічний комбінат “Україна” – єдиний виробник біометричних документів, які видаються в Україні. З початком дії безвізового режиму 11 червня 2017 року, комбінат персоналізував майже 5,8 млн паспортів громадянина України для виїзду за кордон, тобто на понад 60% більше ніж за період з січня 2015.

193 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up