Міграційна служба: черги на отримання закордонних паспортів ліквідовано

Державна міграційна повідомляє, що в Україні більше немає  черг на отримання біометричних закордонних паспортів. Документи видаються у встановлені законодавством строки впродовж 7 та 20 робочих днів, залежно від суми сплаченого адміністративного збору.

Про це повідомила прес-служба структури.

Повідомляється, що протягом останніх 2 років у всіх областях України було збільшено потужності з оформлення паспортів:  у підрозділах міграційної служби кількість робочих станцій для оформлення біометричних документів збільшено більш як у три рази. Крім того, понад 80 центрів надання адміністративних послуг за сприяння міграційної служби розпочали прийом заяв громадян на оформлення ID-карток та закордонних паспортів.

“Чергу на персоналізацію закордонних паспортів на Поліграфкомбінаті «Україна» повністю ліквідовано – документи видаються у встановлені законодавством строки – протягом 7 та 20 робочих днів, в залежності від суми оплаченого адміністративного збору”, – розповів Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк під час брифінгу 26 липня.

На Поліграфкомбінаті «Україна» у січні 2018 року запроваджено додаткову лінію персоналізації документів, що дозволяє більш як у два рази збільшити кількість закордонних паспортів, які підприємство персоналізує щодоби.

“Безпрецедентні заходи, яких було вжито після різкого зростання попиту на закордонні паспорти, починаючи від запровадження безвізового режиму ЄС для України, дозволяють сьогодні оформлювати щодня понад 20 тисяч закордонних паспортів та понад 5 тисяч ID-карток. При цьому, у населених пунктах, де місцева влада запровадила прийом заяв на оформлення біометричних документів у центрах надання адмінпослуг (ЦНАП), черги на оформлення на сьогоднішній день практично відсутні”, – йдеться у повідомленні.

За даними міграційної служби, починаючи з січня 2015 року, в Україні було оформлено близько 9,5 млн біометричних паспортів для виїзду за кордон, за якими українці можуть подорожувати до країн ЄС без віз.

Після запровадження безвізового режиму ЄС для України попит на закордонні паспорти зріс у кілька разів. Це спричинило не лише черги на оформлення документів, але й чергу на персоналізацію паспортів виробником, тому Поліграфкомбінатом “Україна” траплялися затримки у видачі документів.

Syla.news

173 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up