Лише чотири державні шахти приносять прибуток. Всі інші – збиткові, – Гройсман

З 33 державних шахт, що функціонують поза межами операції Об’єднаних сил, прибутковими  є лише 4. 

Про це повідомляється на сайті Кабінету міністрів України.

В Україні нараховується 102 державні шахти, але переважна більшість – в зоні проведення операції Об’єднаних сил. 33 шахти діють поза зоною операції. З них – лише 4 шахти працюють прибутково.

За 5 місяців поточного року обсяг видобутку склав 1 852,9 тис тонн. Це на 3,6% менше запланованого і на 7,6% менше відповідного періоду 2017 року. Разом з тим, вартість продукції зросла на понад 30,5%, порівняно з минулим роком.

Голова уряду Володимир Гройсман наголошує, що галузь потребує вирішення одразу двох важливих питань – виведення на беззбитковість та проведення модернізації виробництва, яка дозволила б знизити собівартість і підвищити безпечність праці.

“Видобуте ними вугілля має дуже високу собівартість. І через цю збитковість шахти нарощуються борги по зарплаті шахтарів”, – пояснює прем’єр міністр.

‼️ Більшість державних вугільних шахт збиткові. Чому так відбувається? Видобуте ними вугілля має дуже високу…

Опубліковано Volodymyr Groysman П'ятниця, 27 липня 2018 р.

Обсяг бюджетної підтримки шахт щороку перевищує 1 млрд грн.

В середині липня Верховна Рада схвалила зміни до Державного бюджету і дозволила додатково виділити ще 1,4 млрд грн на потреби шахтарів, передусім в частині погашення зарплатних боргів.

Syla.news

 

225 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up