Львівська ОДА дала “зелене світло” спортивним автомобільним змаганням в області

Сьогодні, 27 липня, Львівська обласна державна адміністрація та ініціативна група Міжнародного організаційного комітету з підготовки та проведення серії міжнародних змагань з авторалі підписали меморандум про співпрацю.

Повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Підписана угода передбачає сприяння збереженню на Львівщині унікальної історії та традицій усіх видів техніки та транспорту, створення та функціонування тематичного технопарку, а також роботи з популяризації технічної культури та технічних видів спорту серед дітей та молоді, організації змістовного дозвілля дітей та молоді.

Документ, зокрема, стосується і підготовки та проведення на території Львівської області серії міжнародних автоспортивних змагань з ралі, виконання комплексу робіт спрямованих на отримання в подальшому цими змаганнями статусу етапу чемпіонату світу.

«Метою нашого проекту є спортивний розвиток. Хочемо прищепити тут таку добру традицію, оскільки у Львові проводився Leopolis Grand Prix. Підписання сьогодні цього Меморандуму – це є важлива для нас підтримка. Ми хочемо використати свій досвід для того, щоб мешканці регіону змогли якнайшвидше побачити Міжнародні змагання з ралі», – зазначив голова Міжнародного організаційного комітету з підготовки та проведення серії міжнародних змагань з авторалі Анджей  Вітковський.

 

255 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up