Empire of Аrts. ІV Міжнародний фестиваль юнацького та молодіжного мистецтва скликає таланти

З 12 по 15 жовтня у Трускавці, що на Львівщині, відбудеться Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва Empire of arts. У цьому році організатори – громадська організація «Імперія мистецтв» та продюсерський центр BRAVA PRODUCTION – планують залучити близько 1000 учасників з України та з-за кордону віком від 3 до 95 років. 

Про це повідомляє кореспондент Syla.News.

В рамках ІV-го міжнародного  фестивалю конкурсанти демонструватимуть свою майстерність у вокалі,  хореографії, інструментальному, театральному та цирковому мистецтві, мажоретці, моделюванні одягу тощо.

Свою участь вже підтвердили гості з Білорусії, Литви та Африки. Також до конкурсної програми організатори залучають дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, сиріт, інвалідів та з родин учасників АТО.

“Наша мета – підтримати талановитих дітей та молодь, їхній духовний та естетичний розвиток, сприяти підвищенню їхньої майстерності та обміну творчими здобутками. Ми прагнемо розширити міжнародні культурні зв’язки та сприяти інтеграції нашого національного мистецтва у світовий культурний простір”, – пояснюють організатори фестивалю.

Виступи конкурсантів оцінюватиме професійне журі з України, Італії та Венесуели, до складу якого входять діячі у галузі культури та мистецтв, зірки шоу-бізнесу, керівники та продюсери музичних студій і колективів, директори міжнародних проектів та фестивалів, а ще актори, режисери, поети, композитори, музичні критики, дизайнери одягу та стилісти. Серед них – Амадор Лопес, Альфонсо Олівер, Рулада, Тарас Шіт, Борислава Білоцерківська, Олег Серафин, Олег Лисій.

Розпочнеться фестиваль 12 жовтня на головній сцені Трускавця. Виступи учасників відбуватимуться 13 та 14 жовтня в концертних залах Трускавця. 15 жовтня на відкритій центральній сцені відбудеться масштабний флеш-моб.

Завершиться фестиваль святковим гала-концертом в Парку культури імені Тараса Шевченка. Нагороди та подарунки отримають всі учасники та переможці фестивалю Empire of arts.

Заявки на участь у фестивалі приймаються до 15 вересня 2018 року. Більше інформація про умови конкурсу – тут.

274 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up