Уряд відкриває геодані про надра, щоб залучати інвесторів видобувати газ в Україні – Гройсман

Уряд відкриває усі геодані про надра, щоб на основі відкритих аукціонів залучати інвесторів видобувати газ в Україні. Таким чином Україна хоче повністю відмовитись від імпорту газу з інших країн.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Facebook.

“Україна багато років прихиляла коліна перед Росією, щоб купувати у них газ з різними “подачками” та так званими знижками. Це призвело до тотальної залежності від країни, яка незабаром стала для нас агресором. 
Ця ситуація виглядає дикою, адже Україна посідає 2-3 місце в Європі за запасами природного газу. Проблема в тому, що наші надра десятиріччями були закриті для бізнесу та занедбані, а доступ до них мали лише “свої””, – йдеться в повідомленні прем’єр-міністра. 

Зараз Україна відкриває всі геодані про надра, щоб на основі відкритих прозорих аукціонів приходили інвестори і видобували газ. Таким чином з часом планується повністю відмовились від імпорту.

Він додав, що на перші пілотні електронні аукціони буде виставлено 44 нафтогазові ділянки загальною потужністю більше 150 млрд кубів газу. В результаті планується залучити більше 3 млрд грн до бюджету і далі збільшувати видобуток власного газу.

Syla.news

 

193 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up