Снаряди 152-го калібру пройшли ще одне успішне випробування, – Порошенко (ВІДЕО)

152-мм великокаліберні снаряди для артилерійської системи “Гіацинт” успішно пройшли один з етапів випробуваннь. Про це повідомляє президент України Петро Порошенко у Facebook. 

Снаряд 152 калібру розробив та виготовив Державний концерн “Укроборонпром”.

Українські артилеристи випробували снаряди на полігоні Чернігівської області. Результати стрільб оцінювала комісія Міністерства оборони України.

Як зазначив президент, під час випробовувань були використані бойові осколково-фугасі снаряди. Для оцінки балістичних характеристик снарядів задіяли передовий балістичний радар виробництва однієї з країн-членів НАТО.

Снаряди будуть використовувати для стрільби з однієї із найбільш далекобійних артилерійських систем – “Гіацинт”, яка має велику точність та дальність стрільби до 30 км.

Нагадаємо, у березні цього року Україна отримала власне виробництво артилерійських боєприпасів великих калібрів. Роботи з виготовлення боєприпасів відбуваються у рамках цільової програми посилення обороноздатності українського війська, затвердженої Президентом України Петром Порошенком.

Syla.news

203 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up