Посольство США закликало прокурора Холодницького піти у відставку

У посольстві США в Україні закликали главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького добровільно піти у відставку заради збереження репутації своєї установи.

У сучасній демократії прокурори, які маніпулюють свідками і перешкоджають правосуддю, подають у відставку заради збереження репутації своєї установи та верховенства права”, – йдеться в заяві дипломатичного відомства в Twitter.

Повідомлення посольства з’явилося після того, як Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів рекомендувала винести догану, але не звільняти керівника САП Холодницького з займаної посади за скоєний дисциплінарний проступок.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник має намір оскаржити рішення.

НАБУ і Генпрокуратура звинувачують керівника САП в дисциплінарних правопорушеннях після того, як були оприлюднені записи, зроблені в робочому кабінеті Холодницького.

За словами директора НАБУ Ситника, на записах йдеться про злив інформації про підготовку обшуків тим людям, у яких ці обшуки повинні були проводитися, про тиск на певних посадових осіб і суди для прийняття ними певних рішень. Також було зафіксовано підбурювання свідка до дачі неправдивих показань.

226 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up