Поновлений на посаді начальник міграційної служби Львівщині сів на 5 років за хабар

Суд вдруге визнав винним у хабарництві керівника Державної міграційної служби України у Львівській області Олександра Погорецького, а також його заступника Ореста Барана. Обох екс-керівників головного обласного управління засуджено до 5 років ув’язнення. 

Окрім цього, зловмисників позбавили права три роки обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій. Майно їхнє – конфіскують. Повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Як відомо, наприкінці 2016 року Галицьким районним судом м.Львова винесено вирок, відповідно до якого посадовців визнано винними та призначено покарання у вигляді позбавлення волі. Проте це рішення скасовано апеляційним судом та повернуто на новий судовий розгляд.

Рішення, винесене за результатами повторного судового розгляду, остаточне.

Нагадаємо, у 2014 році керівників Державної міграційної служби України у Львівській області затримали на хабарі 2 тис. доларів, а також 4 тис. гривень від підлеглого працівника. За цей керівництво не повинно було створювати перешкоди у його службовій діяльності. Також в рамках досудового розслідування встановлено, що аналогічні вимоги вказані особи висловлювали ще двом керівникам районних секторів міграційної служби.

190 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up