Конфлікт довкола дитсадка №42. В Управлінні освіти заперечують захоплення дошкільного закладу (ВІДЕО)

У на території ДНЗ №42 влада Львова відкриває новий дитячий садок. Колектив працівників дошкільного закладу називає такий крок неправомірними, а дії чиновників профільного управління –  рейдерським захопленням садка. В управління ж освіти Львівської міської ради запевняють: все – абсолютно законно. 

За словами завідувачки дошкільного навчального закладу №42 міста Львова Наталії Заранської, 13 липня відбулось рейдерське захоплення будівлі за участю чиновників та депутатів. Вона стверджує, що серед них була начальник управління освіти Зоряна Довганик, а також депутати Львівської міської ради Андрій Шевців та Вікторія Довжик із фракції “Самопоміч”, а також Ігор Телішевський з фракції “Укроп”.

“Всього було близько 30 чоловік, які зламали замки закладу та встановили на їх  місці інші. При цьому все майно дитсадка було пошкоджено та вивезено. А працівникам закладу повністю перекрили доступ до робочих місць”, – розповідає Наталія Заранська.

Вона також додала, що захоплення відбувалось всупереч ухвалі суду про припинення створення нового ДНЗ №188 до подальшого з’ясування обставин.

Натомість в управлінні освіти стверджують: ніякого рейдерського захоплення не відбулось, адже за законом садочок є комунальною власністю, і вони діяли відповідно до вже зареєстрованої ухвали про створення нового ДНЗ у вільних приміщеннях 42-го садка.

Начальник управління освіти міста Львова Зоряна Довганик відкидає звинувачення щодо руйнування майна. За її словами, воно було тимчасово вивезеним через ремонтні роботи, викликані несправністю водопровідних труб.

Вона також пояснила, що вже не перший рік приватний підприємець Марія Савка у ДНЗ №42 надає освітні послуги за чималі кошти, роблячи їх недоступними для дітей із менш забезпечених сімей. Саме тому виникла потреба у відкритті принципово нового закладу, а не додаткових груп.

“Даний дошкільний навчальний заклад надає додаткові освітні послуги, які насправді є дуже дорогими для батьків. Фізична особа підприємець, яка надає послуги – це методист цього садочка та мама завідувачки даного закладу. Рішенням Виконавчого комітету було прийнято угоду для того, аби такі надавачі послуг щороку переукладали догоовори. Зважаючи на те, що даний підприємець мала таку угоду в 2011 та відмовилась переукладати її стверджуючи, що термін дії – п’ять років. Тому, коли вона принесла черговий договір, їй було відмовлено у підписанні такої угоди”, – зазначила Зоряна Довганик.

Вона повідомила, що новостворений садочок в першу чергу буде приймати дітей учасників АТО, військовослужбовців та працівників академії сухопутних військ, і, якщо будуть вільні місця, всіх інших дітей.

Вона також стверджує, що два садочки можуть нормально функціонувати в одній будівлі. Адже за новим санітарним регламентом, у новоствореному ДНЗ №188 будуть надаватись послуги з харчування та прання.

За словами Зоряни Довганик, по завершенню ремонтних робіт всі працівники ДНЗ №42 зможуть повернутись до своєї роботи. Для вихованців дитсадка нічого не зміниться.

Наталія Козак, Syla.news

447 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up