Понад 50 українських митців написали лист Сенцову з проханням припинити голодування

Понад 50 українських митців написали “лист любові” українському політв’язню Олегу Сенцову з проханням припинити голодування. 

Про це повідомляє голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров на своїй сторінці у Facebook.

У листі до Олега Сенцова звернулися Ліна Костенко, Іван Дзюба, Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Вахтанг Кебуладзе та інші.

Митці просили українського політв’язня припинити голодування, зазначивши, що він вже є українським героєм. У листі наголосили, що нам усім буде краще, якщо він припинить голодування і повернеться додому живим, а не помре, нехай і героїчною, смертю.

“В мире не так много людей такой воли, как ты. Мы знаем, что ты не любишь, когда о тебе говорят хорошее. Но такой волевой, крепкий духом человек нам нужен живым. Именно для того, чтобы продолжить дальнейшую борьбу за всех наших хлопцев, за которых ты готов жизнь положить. Ты нам нужен. Даже из тюрьмы ты смог объединить всех нас для этой борьбы”, – йдеться у повідомленні.  

Митці зауважили, що в українському суспільстві існує переживання, чи маємо ми право просити Олега призупинити голодування. “Адже з одного боку, ми єдині з тобою у твоїх вимогах. З іншого боку, ми боїмось за твоє життя і життя усіх інших хлопців. Усі люди і в Україні, і за кордоном підтримують твою ідею з вимогою визволити всіх. Але невільно увесь світ почав вимагати визволення Олега Сенцова”.

У своєму листі культурні діячі пригадали історію голодування лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемилєва.

“Когда Мустафа держал самую длительную голодовку и уже был готов расстаться с жизнью, к нему на свидание приехала мать с братом с запиской от Андрея Сахарова. В ней Сахаров писал, что просит Мустафу отказаться от голодовки. О том, что для всех единомышленников и соратников гораздо важнее его жизнь, чем его, пусть героическая, смерть. Не учесть мнение Сахарова, отказать Сахарову Мустафа не мог. Он прекратил голодовку…” – пишуть митці.  

“Олег, мы присоединяем к нашей просьбе просьбу Андрея Сахарова и Мустафы Джемилева. Сделай для нас этот подвиг любви”, – зазначається у листі. 

Syla.news

211 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up