Міністерство освіти порадило вступникам, коли краще подати оригінали документів

Міністерство освіти та науки радить вступникам, які подали заяви на бюджет, та беруть участь у широкому конкурсі, не поспішати подавати оригінали документів на контракт. Спершу рекомендують дочекатися результатів розподілу місць державного замовлення, які стануть відомі 1 серпня 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Відповідне роз’яснення МОН надає у зв’язку із повідомленнями вступників, про те, що деякі виші вже агітують їх подавти оригінали документів на контрактне навчання.

“Важливо пам’ятати, що вступники, які отримають рекомендації на бюджет, повинні будуть до 18-ї години 6 серпня подати оригінали документів до приймальної комісії вишу. Якщо до цього часу вступник не подасть оригінали, то він втратить право в цьому році на зарахування (переведення) на навчання за державним замовленням. Саме тому тільки у випадку, якщо ви не пройдете на бюджет або не матимете бажання навчатися там, де отримаєте відповідну рекомендацію, варто розглядати можливість контрактного навчання. Кожен вступник, що не отримав бюджетне місце, АВТОМАТИЧНО бере участь у конкурсі на контракт за всіма своїми заявами.”, – йдеться у повідомленні прес-служби. 

Вступники також мають знати, що у разі вступу до вишу на контракт договір про надання освітніх послуг підписується лише після видання наказу про зарахування. Будь-яка вимога укласти договір та подати оригінали документів у виш до цього робить зарахування незаконним.

На конкурсних пропозиціях, де є бюджетні місця, технічна можливість видання наказу про зарахування на контракт з’явиться у приймальних комісій лише після розподілу бюджетних місць. Водночас це не стосується небюджетних конкурсних пропозицій, де місця державного чи регіонального замовлення не передбачені. Вступники на такі пропозиції можуть укладати договори одразу після видання відповідного наказу.

Syla.news

144 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up