Бійцям Добровольчої армії Яроша пропонують контракти в Збройних силах. Що про це думає сам Ярош

Командувач операції об’єднаних сил (ООС) Сергій Наєв зустрівся з Дмитром Ярошем та сказав йому, що добровольці не мають законних підстав перебувати на передовій. Відтак, є пропозиція для бійців Добровольчох Армії: укласти контракти і легально воювати на Сході. 

Про це повідомляє прес-служба Joint Forces Operation.

Командувач об’єднаних сил підкреслив, що саме законодавством України не врегульоване питання участі бійців УДА у бойових діях на передньому краї, безпосередньо у бойових порядках ЗС України.

 – Торкнувшись теми добровольців, генерал-лейтенант Наєв наголосив, що вважає добровольцями всіх, без поділу на тих, хто служить у Збройних Силах України, Національній Гвардії, Службі безпеки України, та інших складових сектору безпеки та оборони, а також відносить до цієї категорії бійців добровольчих батальйонів ЗСУ, МВС, УДА та ДУК ПС, – сказано у повідомленні.

Сергій Наєв та Дмитро Ярош обговорили можливу участь бійців УДА у підготовці сил для охорони державного кордону, підрозділів територіальної оборони, та інших ініціатив очільника УДА.

 – Було запропоновано проходження військової служби в резерві у складі бойових військових частин спеціального призначення, розвідки та в підрозділах територіальної оборони. Командувач об’єднаних сил запевнив, що у разі прийняття позитивного рішення бійцями УДА, сприятиме проходженню служби в інших силових відомствах сектору безпеки та оборони зі складу Об’єднаних сил, – говорять у штабі ООС. 

Тим часом, поки тривала зустріч Яроша і Наєва, у мережі з’явилося відео, як бійці Служби Безпеки штурмують базу “Правого сектору”.

Згодом представники “Українського мілітарного порталу” повідомили, що це відео виявилося фейком.

Про це вони пишуть на своїй сторінці у Facebook.

 – Під час актуалізації обговорень про участь добровольчих формувань в операції на Донбасі в ютуб невідомий лівий канал “Павло Пабло” (без відео та підписок) додав це відео, на якому російськомовні люди, одягнуті у військову форму з жовтими пов’язками, з технікою з білими смужками, з написами СБУ на шоломах, під прикриттям БТР підходять до будівлі. Після чого відео обривається та включається фрагмент з “побиттям” (на відео один раз інсценується удар з коліна в живіт) начебто бійцю-добровольцю, – зазначають активісти.

 

Свою позицію озвучив і Дмитро Ярош.

Він заявив, що підрозділи УДА працюють у штатному режимі й сама армія цілком підпорядкована командуванню ООС:

 – Тилові бази 5-го, 8-го Окремих батальйонів, Окремого легкопіхотного загону “Волинь”, медичного батальйону “Госпітальєри”, Служби військової розвідки, Територіальних загонів Української Добровольчої Армії працюють у штатному режимі. Передові оперативні бази – також.”

Ворогам відкриваю “важливу” військову таємницю: “всі бази УДА від 2015 року вже “захоплені СБУ”: там завжди перебувають представники військової контррозвідки, а сама УДА цілком підпорядкована Командуванню ООС, – написав Ярош. 

 

Раніше командувач ООС Сергій Наєв заявляв, що війна на Донбасі може закінчитися швидко.

Роман Коржик, Syla.news

354 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up