Відстоювання прав у мережі: Фестиваль рівності-2018 проведуть у режимі онлайн

Цьогоріч Фестиваль Рівності у Львові та в інших містах України відбудеться в онлайн-режимі. 

Про це йдеться на сторінці Фестивалю у Facebook.

«Ми не хочемо чекати на “кращі часи”, коли ані фестивалі, ані марші не треба буде охороняти, коли все буде безпечно. Ми розуміємо відповідальність перед учасницями та відвідувачками фестивалю, тому прийняли рішення Фестиваль рівності на цей раз проводити онлайн», – йдеться у повідомленні.

Долучитись до Фестивалю рівності та переглядати лекції спікерів можна буде у Facebook чи YouTube з 17:00 26 липня. Програма передбачає прямі включення з регіонів та розмови з місцевими активістами й активістками.

Продовжать програму три лекції, в яких експертки спробують висвітлити, яким саме є вплив політичного контексту на соціально вразливі групи, які існують причини виникнення конфліктів, а також поговорять про те, як мистецтво може бути мовою протесту.

Нагадаємо, під час проведення фестивалю ЛГБТ-спільноти у Львові в 2016, поліція отримала повідомлення про начебто замінування готелю, у якому відбувались відповідні заходи. Коли активісти покинули приміщення та намагались виїхати з території автобусами, їхній транспорт закидали камінням праворадикали. Тому цього року, в рамках безпеки, організатори вирішили проводити фестиваль в режимі онлайн.

Syla.news

201 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up