В Одесі визначили переможців 9-го кінофестивалю

В Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулась урочиста церемонія закриття 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Ґран-прі фестивалю, за результатами голосування глядачів, отримав фільм «Кришталь»  білоруського режисера Дар’ї Жук.

Про це повідомила прес-служба Міністерства культури.

Сюжет фільму розгортається у 1990-их роках. Головна героїня фільму Евеліна (Веля) живе в Мінську, але мріє виїхати в США, щоб працювати діджеєм. Щоб отримати візу, їй доводиться поїхати в невелике містечко і просити допомоги у сім’ї Стефана, який недавно повернувся з армії і в якого через кілька днів відбудеться весілля. Присутність Велі швидко перевертає сімейний побут та життя у місті догори дриґом.

Дар’я Жук народилася в Мінську, вчилася і живе в США. Закінчила Гарвардський і Колумбійський університети, працювала на каналі HBO, зняла кілька короткометражних фільмів. Один із них, «Справжня американка», був відзначений дипломом Мінського міжнародного кінофестивалю «Листопад» в 2015 році.

За результатами міжнародної конкурсної програми фестивалю були нагороджені у таких номінація:

Переможцем у номінації європейських документальних фільмів стала кінострічка “Домашні ігри” Аліси Коваленко (Україна, Франція, Польща).

В категоріях«Найкращий фільм» та «Найкраща режисура» перемогла кінострічка «Жаль», режисер Бабіс Макрідіс, Греція, Польща.

 «Найкраща акторська робота»: Віктор Полстер, «Дівчина», Бельгія

Спеціальне згадування: «Поророка», режисер Константін Попеску, Румунія, Франція.

Переможцями національної конкурсної програми стали:

«Найкращий український повнометражний фільм»: «Дельта», режисер Олександр Течинський, Україна, Німеччина;

«Найкраща режисерська робота» (у категорії «Український повнометражний фільм»): Тоня Ноябрьова, «Герой мого часу», Україна;

«Найкраща акторська робота»: Анастасія Пустовіт, «Коли падають дерева», режисер Марися Нікітюк, Україна, Польща, Македонія;

«Найкращий український короткометражний фільм»: «В радості, і тільки в радості», режисер Марина Рощина, Україна.

Нагадаємо, 9-ий кінофестиваль в Одесі відбувався з 13 по 21 липня.

Syla.news

224 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up