У “Сколівських Бескидах” поповнення: народилося два зубреня

Унаслідок впровадження програми майданської субпопуляції у Національному припродному парку “Сколівські Бескиди” на Львівщині народилося двоє зубренят. 

Про це повідомляє прес-служба національного парку.

“Зубренята почувають себе добре та не відходять від своєї мами, а ті в свою чергу завжди насторожі і в будь-який час готові захистити своє потомство. На даний час стадо налічує 34 особини. Побачити зубрів у літній період не так і легко, оскільки вони мігрують на досить значну відстань та є дуже обережними. В теплу пору року зубри харчуються травою і гіллячковим кормом, а взимку проводиться підгодівля такими кормами як: сіно, віники, солома, кормові буряки, капуста, концентровані корми”, – повідомляється на сайті. 

Програма підтримки майданської субпопупяції бізона європейського (Bison bonasus L.) в Сколівських Бескидах функціонує з 2017 року. Завдяки цьому збільшується популяція тварин, занесених до Червоної книги України.

Проект діятиме до 2026 року.

Нагадаємо, майданська субпопуляція спрямована на збільшення чисельності виду бізона європейського, який занесено до Червоної книги України. Відтак у село Майдан завезли самок і самців, які досягли репродуктивного віку, та створили належні умови для їх розмноження.

Також у Майданському лісництві збудовано вольєр площею 3 га, який відповідає технічним нормам для тимчасового утримання звірів. Тваринам забезпечено кормове годування, яке відповідає природному біотипу зубра.

Syla.news

208 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up