Система ProZorro готова розпочати роботу з орендою житла – Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що ProZorro повністю готова до роботи з орендою житла. 

Майданчик публічних закупівель ProZorro заявила про повну готовність займатися орендою державного й комунального майна. Про це написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

Так він відзначив, що команда ProZorro готова розпочинати інші важливі проекти.

“Ранок в Офісі ProZorro. Даємо старт малій приватизації через нашу інноваційну платформу. Вперше за 27 років застосували електронні майданчики для продажу об’єктів, які не представляють стратегічного інтересу для держави, натомість можуть отримати “друге дихання” з новим інвестором.

Відтепер підприємець в будь-якій точці земної кулі бачитиме, що продається, де, за якою ціною і з якими вимогами. І для купівлі не треба ані знайомств з чиновниками, ані «прихватів» в обласній владі. Лише бажання відкрити підприємство, створити робочі місця і працювати – чесно і прозоро”, – повідомив прем’єр-міністр.  

 

Також він додав, що перші 18 лотів вже зареєстровано і невдовзі таких лотів стане тисячі.

Зазначимо, у квітні 2018 року президент України Петро Порошенко вніс у Верховну Раду законопроект №8265 “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України”.

Зокрема, законопроект дозволяє органам державного фінансового контролю моніторити і виявляти порушення в сфері держзакупівель. Документом створюються умови для подолання корупції в закупівлях.

Нагадаємо, 9 липня, на майданчику закупівель ProZorro відбувся аукціон по закупівлі скануючих систем стаціонарного типу для огляду вантажних транспортних засобів і контейнерів для оснащення пунктів пропуску митниці Державної фіскальної служби України.

Syla.news

241 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up