Суд лише частково задовольнив позов Енергомитниці до Коболєва за порушення митних правил

Суд частково задовольнив позов Енергомитниці до керівника “Нафтогазу” Коболєва за порушення митних правил. Енергомитниця планує оскаржити рішення суду для виплати штрафу у повному обсязі

Про це повідомили РБК-Україна у прес-службі Енергетичної митниці Державної фіскальної служби (ДФС) України.

Повідомляється, що попередній висновок про задоволення судом першої інстанції позовної заяви Коболєва лише частково можна зробити зі змісту рішення суду, яке було оголошено в усній формі.

“Тобто суд офіційно підтвердив як факт порушення митних правил з боку НАК “Нафтогаз України”, так і його вину. Протокол про порушення митних правил, складений Енергетичною митницею ДФС відносно А. Коболєва, судом  також скасовано не було”, – йдеться у повідомленні Енергомитниці. 

Однак Енергомитниця планує оскаржити рішення суду для виплати Коболєвим штрафу у повному обсязі.

“Не зважаючи на часткову перемогу, Енергетична митниця ДФС планує оскаржити зазначене рішення в апеляційній інстанції з метою забезпечення надходження до держбюджету України зазначеної суми штрафу у повному обсязі”, – заявили у прес-службі. 

Нагадаємо, 7 травня Подільський районний суд Києва відкрив провадження за позовами глави НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва до Енергетичної митниці ДФС про скасування двох постанов про накладення на нього штрафу на загальну суму 8,3 млрд гривень за порушення митних правил.

Syla.news

231 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up