На львівських вокзалах встановлять камери відеоспостереження

За півроку на Приміському та Головному залізничному вокзалі сталося 117 крадіжок, 4 грабежі, 8 шахрайств та низку інших злочинів. Львівська прокуратура ініціювала встановлення камер спосереження на території Залізничного району. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Вивчивши стан злочинності на території Залізничного району м.Львова упродовж 2017 року та 6 місяців 2018 року Львівська місцева прокуратура № 2 зафіксувала, що за час існування головної станції Львова на ній скоєно 81 крадіжку: 35 на Головному та Приміському залізничних вокзалах, 30 – у поїздах та 16 – на територіях, що належать ПАТ «Укрзалізниця».

Проаналізувавши ці правопорушення з’ясувалось, що вони залишаються не розкритими, насамперед, через те, що на Приміському залізничному вокзалі відсутні камери відеоспостереження, а на Головному залізничному вокзалі якість такої відеозйомки є дуже низькою.

З усіх зареєстрованих кримінальних правопорушень до суду скеровано лише 8, що свідчить про надто низький відсоток розкриття.

Наявність спеціальної відеоапаратури дасть змогу швидко розкривати злочини, притягувати винних до відповідальності, а також упереджувати вчинення таких видів злочинів як грабежі, розбої, крадіжки, злочини проти життя та здоров’я.

«Варто врахувати, що залізничні вокзали приймають поїзди міжнародного сполучення, а пасажири, що прибувають до Львова у туристичних цілях, часто стають об’єктами посягань осіб без постійного місця проживання та, зокрема, ромської національності. Під час розслідування цих злочинів є необхідність у оперативному отриманні відео із камер спостереження задля встановлення причетних до злочину. Тривале розслідування призводить до від’їзду потерпілих та втрати доказів. Такі прикрі епізоди формують негативний імідж як Львова так і держави загалом», – коментує ситуацію керівник Львівської місцевої прокуратури №2 Сергій Янчишин.

Тому місцева прокуратура ініціювала вирішення цього питання перед керівництвом виробничого підрозділу Вокзал станції «Львів» філії «Пасажирська компанія», Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» та міським головою Львова.

Syla.news

 

200 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up