Корупція у війську. Міністр оборони розжалував 5 офіцерів та назвав їх зрадниками (відео)

За розкрадання бензину та інших паливних матеріалів Міністр оборони Степан Полторак розжалував 5 офіцерів Збройних сил України. У них відбирають всі офіцерські звання, військову пенсію та всі інші пільги, на які мають право офіцери.

Про це Полторак розповів під час брифінгу, який стосувався встановлених комісією Міноборони фактів нестач пально-мастильних матеріалів в особливо великих розмірах у 46 Об’єднаному центрі забезпечення (м. Одеса).

– Я щойно заслухав начальника Військової служби правопорядку ЗС України генерал-майора Ігоря Криштуна щодо недбалого відношення до виконання службових обов’язків керівництва 46 Об’єднаного центру забезпечення, а також старших посадових осіб, які б мали контролювати стан справ в цьому центрі. Я не сприймаю роботу офіцерів, які своїм недбалим ставленням до виконання своїх обов’язків не забезпечують якісним харчуванням, якісним речовим майном, створюють передумови до крадіжок пального, і з такими офіцерами я служити не буду, – наголосив Міністр оборони України Степан Полторак.

Він зазначив, що вважає дії керівництва 46 Окремого центру забезпечення ЗС України і офіцерів, які мали контролювати їх, як зраду.

– Зраду Збройним Силам України, і зраду військовослужбовцям, які сьогодні виконують свої бойові завдання в районі проведення ООС, – наголосив генерал армії України Степан Полторак.

Керівник оборонного відомства повідомив журналістам, що він прийняв рішення і видано відповідний наказ Міністерства оборони України про накладення дисциплінарних стягнень на винних військових посадових осіб: полковника Короля Євгена Сергійовича, підполковника Мосунова Андрія Анатолійовича, підполковника Ізваріна Дмитра Сергійовича, майора Ляляєва Олександра Анатолійовича, полковника Кубаля Руслана Володимировича.

Саме підполковник Ізварін за день до того як направив комісію на чолі з полковником Дмитром Марченко, був на цій базі, де здійснював перевірку формально, й не побачив там нестачу 206 тон пального. Він був або у змові з керівництвом цієї бази, або непрофесійно виконував свої професіональні обов’язки.

Також Полторак додав, що передав у військову прокуратуру всі результати перевірок для прийняття відповідних правових рішень і подальшого притягнення до відповідальності винних посадових осіб.

– В подальшому моя позиція буде незмінною – всі хто створюють передумови до крадіжок, всі хто не виконує свої функціональні обов’язки, і потім, після цього, страждає особовий склад – будуть притягнуті до жорсткої відповідальності тими правами, які у мене є – накладання дисциплінарного стягнення на цих посадових осіб. Я б дуже хотів, щоб на це правоохоронні органи відреагували відповідно. Тому що я особисто бачу там дуже багато порушень, які можуть бути у сфері розгляду правоохоронними органами щодо кримінальної відповідальності за стан справ у цій військовій частині, – наголосив Міністр оборони України Степан Полторак.

Syla.news

308 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up