Доступ до банківських послуг через smart годинник: в Україні запускають сервіс безконтактних платежів Garmin Pay

ПриватБанк оголосив про запуск в Україні сервісу безконтактних платежів Garmin Pay, що працює за допомогою розумного годинника Garmin (доступних на українському ринку моделей vívoactive 3 і Forerunner 645). Новий платіжний сервіс допоможе людям, які активно займаються спортом, оплачувати покупки одним рухом руки, не обтяжуючи себе зайвими речами під час тренувань і подорожей. В Україні сервіс доступний власникам карток Mastercard і Visa від ПриватБанку.

Про це повідомляє прес-секретар ПриватБанку Докія Кузьменко на своїй сторінці у Facebook.

Для активації функції оплати товарів і послуг з використанням годинника Garmin необхідно завантажити у свій смартфон з Google Play або App Store додаток Garmin Connect, підключити смартфон до годинника та додати банківські картки. Для оплати достатньо ввести пароль і прикласти годинник до терміналу. У Garmin Pay використовується токенізація, що гарантує безпеку користувача – дані про номери рахунків платника замінюються персональним цифровим кодом.

«Запуск в Україні Garmin Pay – ще один крок до розвитку безготівкової економіки. В першу чергу новий сервіс призначений для людей, які ведуть активний спосіб життя. Годинники з платіжною функцією зручні всюди – не потрібно діставати гаманець або смартфон, досить легкого руху рукою, –  зазначив в.о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи компанії Visa Дмитро Крепак. 

За даними досліджень Mastercard, 37% українців хотіли б розраховуватися за допомогою переносних пристроїв. Оплата смартфоном стрімко завоювали підтримку користувачів – за рік кількість токенізованих оплат Mastercard серед українців виросло в 14 разів.

У роздрібному продажі в Україні вже представлено пристрої vivoactive 3 і vivoactive 3 Music, а також Forerunner 645 і Forerunner 645 Music. Незабаром також з’являться моделі серії Fenix 5 Plus. Окрім можливості здійснювати безконтактні платежі, годинник стежить за пульсом власника, допомагає планувати та відслідковувати спортивні тренування, може отримувати повідомлення та дзвінки.

Syla.news

141 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up