Вступна кампанія-2018 виходить на фінішну пряму. З якими проблемами стикаються вступники

Цьогорічна вступна кампанія підходить до завершення. Міністерство освіти та науки повідомило про основні проблеми, які виникають у вступників, та шляхи їх вирішення. 

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Станом на ранок 23 липня вступники зареєстрували понад 157 тис електронних кабінетів. Наразі через них подано майже 780 тис електронних заяв.

За три тижні вступної кампанії на гарячі лінії МОН та Інфоресурсу надійшло  38 тис дзвінків, а на скриньки [email protected] та [email protected] – близько 42,4 тис листів.

Найбільша кількість запитань вступників стосується реєстрації в електронних кабінетах та подання через них заяв, вибір пріоритетів, формування рейтингового списку, використання сільського коефіцієнту, пільги тощо.

Однією із найбільш поширених проблем при подані електронних заяв є помилкове завантаження у кабінет неправильних файлів замість свого фото чи скан-копії додатку до атестата. В такому випадку після подання першої заяви до вишу вступник вже не може самостійно змінити цю інформацію в кабінеті. Тому йому необхідно звернутися до приймальної комісії кожного закладу, куди він подав заяви, та надіслати правильні копії документів на вказану ним адресу.

Читати також:  Лілія Гриневич: як підготувати дитину до нового навчального року

Також випускники часто стикаються із проблемою обчислення середнього балу атестата. Трапляється, що вказаний випускником бал не співпадає із тим, що відображається в рейтингу на сайті. Зазвичай це пов’язано із тим, що вступник неправильно розрахував свій бал, а приймальна комісія, помітивши помилку, виправила її. У цьому випадку вступникам треба ще раз уважно обчислити свій середній бал, і якщо він все одно не співпадає, то звернутися до комісії напряму.

Читати також:  МОН: вступники на заочну форму навчання зможуть реєструвати електронні кабінети до кінця літа

Іноді вступники не можуть знайти необхідну конкурсну пропозицію. Типовими причинами цього може бути:

  • Заклад освіти не створив таку конкурсну пропозицію. Перегляніть інформацію на сайті вишу або зверніться до приймальної комісії для уточнення інформації.
  • Під час пошуку пропозиції вступник неправильно вказав освітній ступінь (наприклад, “Магістр” замість “Бакалавр”).
  • На ОКР «Молодший спеціаліст» можливо подати заяви через електронний кабінет лише на денну форму навчання.

Нагадуємо, що залишається ще 3 дні, аби зареєструвати електронні кабінети – до 18-ї години 25 липня, та 4 дні, щоб подати заяви – до 18-ї години 26 липня.

Syla.news

331 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up