Українське МЗС прокоментувало висловлювання італійського міністра щодо “законної” окупації Криму

Міністерство закордонних справ України з обуренням сприйняло висловлювання Міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні в інтерв’ю газеті The Washington Pos», в яких ставиться під сумнів суверенітет та територіальна цілісність України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

“Засуджуємо позицію італійського політика як таку, що не грунтується на реальних фактах та суперечить визнаним принципам та нормам міжнародного права”, – йдеться у повідомленні.

З метою висловлення протесту та отримання пояснень від італійської сторони до МЗС запрошено Посла Італії в Україні.

“Сподіваємось, що уряд Італії вкотре засудить російську агресію проти України, окупацію Криму та Донбасу. Впевнені, що безвідповідальні висловлювання та заяви окремих політиків не спроможні поставити під сумнів тверду позицію міжнародної спільноти щодо підтримки України у відновленні свого суверенітету й територіальної цілісності”, – повідомляє МЗС.

Як відомо, в інтерв’ю The Washington Post міністр внутрішніх справ Італії та глава правої партії “Ліга” Маттео Сальвіні висловив думку, що Росія законно анексувала український Крим, а революцію в Україні називає фальшивою.

“Був референдум, і 90 відсотків людей проголосували за повернення Криму до складу Російської Федерації”, – сказав Сальвіні, відповідаючи на ремарку журналіста про незаконність псевдореферендуму в 2014 році, пише “Україна молода“.

Він запропонував порівняти псевдореферендум в Криму з подіями на Євромадані. Сальвіні підтвердив свою прихильність скасування європейських санкцій проти Росії, “тому що вони не довели свою користь, і, згідно з даними, вони завдали шкоди італійському експорту”.

235 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up