Стартував конкурс на премію “Українська книжка року”

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України “Українська книжка року”.

Про це повідомила Львівська ОДА.

Заявки на участь прийматимуть у Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2018 року разом із виданням. Вона повинна містити інформацію про видання, автора чи співавторів, видавництво чи видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотації на видання.

Премія присуджується в таких номінаціях:
– за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;
– за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики;
– за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність.

На здобуття премії можуть претендувати лише книжкові видання українською мовою, видані в Україні впродовж останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Заявку та видання у двох примірниках з поміткою “Щорічна премія Президента України “Українська книжка року” можна надіслати до Держкомтелерадіо України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Syla.news

206 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up